Reference

Na riešenie jedného dlhodobého vzťahového problému na pracovisku som potrebovala pomoc terapeuta. Oslovila som pána lektora Otta Ruseka a pustili sme sa do čistenia. Bolo pre mňa zaujímavé pozorovať a uvedomovať si, ako krátka epizóda zažitá vo veku štyroch rokov ovplyvňovala moje správanie ešte ďalších 60 rokov. ,,Ako klinec po hlavičke“, tak presne sa môj terapeut trafil do traumatizujúcej situácie a ja som postupne začala chápať, prečo sa mi v živote diali niektoré veci. 

Som za dnešnú terapiu veľmi vďačná. Pomáha mi vidieť súvislosti, pochopiť ich a oslobodiť sa.

S láskou a úctou Ľudmila

Otto mi byl doporučenej velmi dobrou kamarádkou, tudíž výběr terapeuta byl pro mě velmi snadný. Otto mi vyhovuje hlavně z důvodu, že jde rovnou k věci, nepárá se s ničím a vytáhne ze mě bloky raz dva. Někomu by se tenhle přístup mohl zdát příliš hr, ale Otto má i jemnou stránku. 

Dokáže mě skvěle dovést k záměru/cíli terapie, který je někdy těžký najít, zvlášť když je člověk rozhozenej 🙂

Eva

Když jsem vyhledala pomoc Oty, byla jsem víc než na dně. Bylo to pro mě nejtěžší období v životě. Vůbec jsem nevěděla kudy se vydat a hlavně mi chyběla radost ze života, tak jako dřív. Psychiku jsem měla také roztříštěnou na maximum. Stala jsem před rozhodnutím, jestli do toho jít a nebo skončit na lécích z psychiatrie (což samo bylo jednodušší) a do konce života už si nesplnit nic a být závislá na rodičích (pro mě noční můra). 

Jelikož reference na Rušku byly fajn a na Otu ještě lepší, nic mi nebránilo se do toho pustit. Po terapii se mi opravdu ulevilo a okolí to na mě vidělo, ale pořád jsem neměla uvnitř ten pocit radosti po kterém jsem zase tak toužila. Nezbývalo nic než se do toho opřít ještě víc. Domluvila jsem si víc terapií a dnes opravdu děkuji tam nahoru, sobě, ze jsem se tenkrát takto rozhodla a nevzdala to na půl cesty. 

Dnes jsem opravdu šťastná. Za tu dobu co čistím jsem si plnila sen, založila si vlastní firmu, postavila dům a mám kolem sebe opravdu ty správné lidi. Každý den se mi daří víc a víc, téměř ve všem na co si vzpomenu. Čistěním jsem ze svého života dostala pryč hodně negativ a vlastně i negativního okolí. Můj život se stabilizoval a neskutečně prosvětlil. Umím se zase radovat z maličkostí a na jakýkoli problém se dívám s velkým nadhledem 🙂 Myslím si, že vše je správně načasované a pokud si člověk dá šanci a nevzdá se, muže se dostat z čehokoli z čeho si myslí, že není cesta ven. 

Otu a jeho terapie bych za nic na světě nevyměnila 🙂

Mirka